Historia Vita Memoriae Strona Główna Historia Vita Memoriae
Forum dyskusyjne miłośników historii i fortyfikacji - Grupa Inicjatywna "Cztery Historie"

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Kto powiedział że nie ma na Wale Pomorskim wież.
Autor Wiadomość
Waldek 
bunkrołazik pospolity

Wysłany: Pon Paź 15, 2007 9:38 pm   

Przepraszam za przejęzyczenie bo mnie zjeżyłeś więc się uniosłem. Apropo wież Wam się nie podobały moje opisy więc chwycili inni i to z wielką aprobatą uważając za sęsację na dniach wyjdzie książka w pięknym kolorowym wydaniu.
Dodatkowo ukazała się książka Kucharskiego i Otolskiego na temat naszego odcinka Pomersztelung b-1.
Jest dostępna u nas w informacji turystycznej.

darecki 
wujek kurde samo dobro
Trzeba siać...

Wysłany: Pon Paź 15, 2007 9:40 pm   

noo, prawdziwa sęsacja to będzie! Materiał został odrzucony bo połowe musieliśmy do niego dopisać sami...

A za te męczarnie przy korekcie to mamy gwarantowane miejsce w niebie. Inaczej sie tego ująć nie da :neutral:

grze$ 
starszy bunkrolog

Wysłany: Wto Paź 16, 2007 7:46 am   

Waldek napisał/a:
Apropo wież Wam się nie podobały moje opisy więc chwycili inni i to z wielką aprobatą uważając za sęsację

Szczerze gratuluje im pomysłowości co i samozaparcia...

Nie chodzi o to że się nie podobały, jeśli nie wie się czym jest korekta merytoryczna to przykro mi...Stawiałeś się Waldku okoniem więc cieszę się że ktoś przyjął tę "sęsację".

Pobłażliwości wobec Twojej osoby było aż za wiele, szkoda tylko zmarnowanego czasu

Waldek 
bunkrołazik pospolity

Wysłany: Wto Paź 16, 2007 3:02 pm   

Ale macie mentalnoś Polaka upierdliwi aż do bulu.
Wiem doskonale że nie moja półka, że ci poniżej to debile frajerzy. chciałem pomóc i w depnołem nie na swój teren, przepraszam, jest to dla mnie nauczka, nie właź tam gdzie ciebie nie chcą. A książka wyjdzie właśnie przy współpracy z Krzyśkiem Kucharskim więc nie uważajcie się za pępki świata bo świat postępuje do przodu i lada chwila zostaniecie odepchnięci tak jak ja.

Z Poszanowaniem
Waldek.

darecki 
wujek kurde samo dobro
Trzeba siać...

Wysłany: Wto Paź 16, 2007 5:26 pm   

Waldek, kilka konkretów.

1. Najlepiej do Twojej twórczości pasuje powiedzenie, że papier przyjmie wszystko.
2. Podziwiam człowieka, który zajmie się korektą Twoich wypocin. Jesteś antytalentem jeśli chodzi o przelewanie mysli na papier. Robisz tak masakryczne błędy ortograficzne, stylistyczne że głowa mała.
3. Co najgorsze robisz błedy merytoryczne i śmiesz twierdzić, że jakaś stalowa konstrukcja pod wiatrak jest pozostałością Hochstanda! Nie zadałeś sobie nawet trudu przeczytania a co dopiero przyswojenia wiedzy na temat stanowisk obserwacyjnych, które dostałeś od nas. Kilkanaście linijek tekstu w języku niemieckim było zaporą nie do przejścia.
4. Celem Twoich "badań" jest udowodnić że Perzyk i Miniewicz są bandą laików, którzy zobaczyli dwa obiekty na "Pomersztelung d-1" i napisali o tym książke. Waldek zweryfikuje to i odnajdzie kolejną zagubioną "wierze". Problem jest taki, że pod względem znajomości tematu niemieckich fortyfikacji nie dorastasz im nawet do pięt.
5. "Mentalnoś Polaka" pokazujesz Ty, a to z tej prostej przyczyny, że do pisania na temat "wierz" namówiłem Cie ja. Czego oczywiście już nie pamiętasz. Ja też dałem Ci szanse zrobienia materiału do naszej planowanej publikacji. Podziekowaliśmy Ci za współprace dlatego, że NIE POTRAFIŁEŚ SKLECIĆ KILKUDZIESIĘCIU ZDAŃ ZGODNIE Z REGUŁAMI PISOWNi JĘZYKA POLSKIEGO. Przez kilka miesięcy Nordwerk próbował zrobić z Twojego tekstu jakiś pożytek, tak aby ktoś mógł zrozumieć o co Ci w ogóle w nim chodzi. Po wielu godzinach tłumaczenia i próśb okazało się, że masz gdzieś naszą korektę i tracony czas.

Mogę Ci tylko tyle powiedzieć że jesteś cholernym niewdzięcznikiem. Żyj w przeświadczeniu że jesteś cacy, a wszyscy robią Ci na złość. To, że ktoś przyjął w ogóle Twój tekst i nie pojawi się on w prasie w rubryce "Rozrywka" powinieneś traktować jak szóstke w Totolotka.

Koniec.

Odpowiedz do tematu