Historia Vita Memoriae Strona Główna Historia Vita Memoriae
Forum dyskusyjne miłośników historii i fortyfikacji - Grupa Inicjatywna "Cztery Historie"

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: darecki
Wto Mar 11, 2008 9:55 pm
WYPRAWA - Kopuły pancerne P.O. wzg. 304,7 Dąbrówka
Autor Wiadomość
Grzebiuszka 
bunkrołazik pospolity

Wysłany: Wto Lip 17, 2007 6:38 pm   WYPRAWA - Kopuły pancerne P.O. wzg. 304,7 Dąbrówka

Jacku, jesteś już po urlopie, może umówimy się w któryś weekend i podjedziemy zobaczyć, pomierzyć, fotnąć wzg 304,7 ? Grzebiuszka

Wątek wyprawy i zdobywanie tradytora, został wyodrębniony z tematu pt. "Kopuły pancerne P.O. wzg. 304,7 Dąbrówka Wielka.".
uwaga moderatora z dnia 03.08.2007

Darula
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lip 17, 2007 7:19 pm   

Ja tez jestem chętny na wspólne focenie.... ale chyba jesień to naj...pora :roll:

Grzebiuszka 
bunkrołazik pospolity

Wysłany: Wto Lip 17, 2007 7:52 pm   

Darula, w środku można i teraz focić ,a chyba akurat dla tematu kopuł podciętych ,nie podciętych ,niskich , wysokich, z kołnierzem krótkim czy bez, najlepsze by były fotografie z wnętrz obiektów i tu nam lato nie przeszkadza. Grzebiuszka

Darula
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lip 17, 2007 8:00 pm   

Pewnie, pewnie.... ale jak juz przyjade z Krakowa to.... :roll:

Franz Aufmann
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lip 17, 2007 9:03 pm   

Pewnie, pewnie.... ale jak już przyjadę z Wawy, to chcę wykonać kilka fotografii w kopule obserwacyjnej i pólkopule tradytora.

Grzebiuszka, wchodziłeś już tam? Można prosić o kilka wskazówek? :neutral:
Auf...

Darula
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lip 17, 2007 9:07 pm   

Auf ja mam wodery.... bardzo dobrze sprawdzaja sie w terenie, a szczególnie na śląsku, gdzie oprócz wody na dolnych kondygnacjach mozna zastać zwały cuchnacych smieci :razz:

Franz Aufmann
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lip 17, 2007 9:23 pm   

Darula napisał/a:
Auf ja mam wodery.... bardzo dobrze sprawdzaja sie w terenie, a szczególnie na śląsku, gdzie oprócz wody na dolnych kondygnacjach mozna zastać zwały cuchnacych smieci

Darula, W tym przypadku nie występuje problem sprzętu, ale asekuracji. Większość schronów zwiedzam samotnie. Byłem kilka razy w tradytorze, ale samemu trudno, może niebezpiecznie, bez asekuracji zejść do dolnej, lekko przysypanej kondygnacji. Droga do wspomnianych pancerzy właśnie tamtędy prowadzi.
Auf...

Jacek
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lip 18, 2007 8:32 am   

Grzebiuszka napisał/a:
Jacku, jesteś już po urlopie, może umówimy się w któryś weekend i podjedziemy zobaczyć, pomierzyć, fotnąć wzg 304,7 ?

Dziękuję za propozycje. Zaproszenie do wspólnej wyprawy jest dla mnie atrakcyjne. W ciągu 2-3 godzin wspólnego zwiedzania, można omówić sprawy, które ciągną się na forum tygodniami. Dam znać o pierwszej wolnej sobocie.
Jacek

Franz Aufmann
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lip 19, 2007 12:06 am   

Jacku, dobry pomysł.

Praktycznie wszystkie schrony Dąbrówki można zwiedzać solo, ale tradytor wymaga asekuracji. Zdobywamy tradytor?

Info na PW. Może Safnat dołączy? Dragona chyba ta wyprawa nie interesuje?
Auf....

Grzebiuszka, zdobywamy tradytor?

Panowie, nie strach mnie determinuje do zwiedzania tradytora w grupie. To tylko przestroga dla Cuska i Hanza.

Jacek
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lip 19, 2007 12:03 pm   

Aufmann napisał/a:
Zdobywamy tradytor?

Zdobywamy, reszta na PW.
Jacek

Odpowiedz do tematu